Iepirkumu grozs  

 preces grozā: 0

+371 27071888

 darba dienās 10:00 - 17:00

krievu latviešu
Ieeja klientiem
lietotājvārds 
parole 
Vai aizmirsāt paroli?
 
  paplašinātā meklēšana
Preču kategorijas:
 Jaunās preces
 GAURA Luxury
 Gaura Gold
 Kaklarotas
 Auskari
 Aproces
 Gredzeni
 Kuloni
 Piespraudes
 Mix-Dizains
 Mix-Dizains aproces
 Mix-Dizains auskari
 Dāvanu komplekti
 Dāvanu kārbiņas
 Dāvanu karte
 Kāju aproce
 Bērniem
Viss par pērlēm:
  Pērļu vēsture
  Pērļu veidi
  Pērļu audzēšana
  Kā izvēlēties pērles
  Pērļu kaklarotu veidi
  Kā kopt pērles
  Kaut kas interesants...
 

О компании

Ellexa Jewellery ir oficiālais partneris firma GAURApearls un nodarbojas ar pārdošanu izstrādājumu GAURApearls, izmantojot tiešsaistes veikaliem.

Kompānija GAURApearls tika nodibināta 2007.gada beigās. Pateicoties labiem kontaktiem un draudzīgām attiecībām ar mūsu partneriem, mēs varam piedāvāt labāko cenu politiku pircējam gan mazumtirdzniecībā, gan vairumtirdzniecībā.


Eiropas kvalitātes izstrādājumi par labākajām cenām

Gaura Pearls

GAURApearls ir liels preču importētājs, bet arī ražotājs, tādēļ mēs varam piedāvāt labākos cenu risinājumus, jo mēs iepērkam izejvielas no lielajiem ražotājiem, neizmantojot starpniekus, pēc tam izejvielas tiek nosūtītas uz mums piederošo ražotni.

Gaura Pearls


Mūsu sortimentā atrodami izstrādājumi no dabīgajām kultivētajām saldūdens jeb «upes» pērlēm ar juvelierizstrādājumiem piemērotu kvalitāti. Pērļu diametrs ir no 3 līdz 12 milimetriem, tās ir jebkurā dabīgā krāsu gammā. Piedāvājam arī klasiskus izstrādājumus no Akoya jūras pērlēm, kas audzētas Japānas dienvidos - tās ir baltas, rozā un dažādos «tēraudpelēkos» toņos. Bez tam, piedāvājam baltas un zeltainas dienvidjūru pērles, kā arī melnās pērles «Taiti».


Gaura Pearls


Bez klasiskajiem izstrādājumiem un atsevišķām pērlenēm, mūsu kolekcijā pērles sniegtas interesantās kombinācijās ar tirkīzu, oniksu, koraļļiem, turmalīnu, kaķaci,rozā kvarcu un citos negaidītos savienojumos ar dārgakmeņiem un pusdārgakmeņiem. Turklāt modesdāmām ļoti iet pie sirds modeļi, kuros izmantotas kontrastējošas krāsas un izmēra pērles, kā arī dažādi ielaidumi un mākslīgie briljanti, kas izgatavoti no juvelierizstrādājumiem paredzētiem sakausējumiem un sudraba.

Kolekcijas atjaunošanai seko mūsu dizaineri, kuri pastāvīgi uzrauga juveliermodes tendences. Vismaz 4 reizes gadā mūsu dizaineri rūpīgi sastāda jauno rotaslietu kolekciju, kas ļauj mūsu klientiem vienmēr sekot līdzi modes kaprīzēm.

Visi pērļu izstrādājumi GAURApearls tiek savērti uz zīda diegiem, izmantojot dažādas metodes, atkarībā no izstrādājuma veida, pērles formas un izmēra. Mūsu speciālisti stingri kontrolē izstrādājumu savēršanas kvalitāti un metodes. Kompānija GAURApearls garantē saviem klientiem piegādāto izstrādājumu kvalitāti.


Gaura Pearls


Visi izstrādājumi, kuros ir sudrabs, ir pārklāti ar rodija slāni, tas ir antialerģisks metāls, kurš kvalitātes un cenas ziņā pārspēj tādus metālus kā zelts un platīns.

Kompānija GAURApearls katru izstrādājumu eleganti iesaiņo, un tas mūsu pircējus patīkami pārsteidz. Īpaši svinīgiem gadījumiem mēs varam piedāvāt arī vairāku veidu firmas iepakojumu GAURApearls.


  uz augšu

informācija:
 Par kompāniju
 Kvalitāte
 Garantija
 Samaksa un piegāde
 Bieži uzdodamie jautājumi
 Reģistrācija
 Kontakti
ATGRIEŠANAS GARANTIJA 
 
Copyright © 2008-2024